Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Bayside ShakedownRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0