Movies
Ratings
83
Spider-ManRated ★ 3.0
QuickRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0