Titles you rated
- I Love Hyun-jungRated ★ 4.0
- Hanjibung SegajokRated ★ 3.5
- Seoul DdukbaegiRated ★ 3.5
- A Bluebird Has ItRated ★ 4.0
- Three FriendsRated ★ 3.0
- Our Paradise Season 1Rated ★ 3.5
- One of A PairRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 3.5- The Final MatchRated ★ 3.0
- Star in My HeartRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0- Mother's SeaRated ★ 3.5
- Kuk HeeRated ★ 3.0
- Men of the Bath HouseRated ★ 3.0
- JealousyRated ★ 3.0
- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0- Eyes of DawnRated ★ 4.0
- You and IRated ★ 4.0