Series
Ratings
40
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 1.0
A New LeafRated ★ 5.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 5.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.5
Surely TomorrowRated ★ 4.5
Dear XRated ★ 4.5
Kiss Sixth SenseRated ★ 3.0
The Murky StreamRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 2.0
TempestRated ★ 2.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
AemaRated ★ 4.5
Law and The CityRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 5.0
SangdoRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5