Movies
Ratings
59
The Exit 8Rated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 5.0- NoiseRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Better ManRated ★ 2.0
FlowRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 3.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
DittoRated ★ 2.0
WonkaRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5