Titles you rated
Summer WarsRated ★ 5.0
Anatomy of a FallRated ★ 5.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 5.0
BrokerRated ★ 3.0
Personal ShopperRated ★ 2.5
Free GuyRated ★ 3.0
Last Night in SohoRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.0
The Social DilemmaRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 5.0
DuneRated ★ 5.0
BombshellRated ★ 3.5