Movies
Ratings
619
Two Days, One NightRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.0
The Kids Are All RightRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
Suite FrançaiseRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 5.0
13 Going on 30Rated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 4.5
Wicker ParkRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
2 Days in New YorkRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 2.0
The ThroneRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 2.5