Titles you rated
JokerRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 4.0
MetamorphosisRated ★ 1.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 2.5
On the Basis of SexRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
The LunchboxRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 3.5
How It EndsRated ★ 3.5
VenomRated ★ 2.0