Titles you rated
Olympus Has FallenRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Still LifeRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 3.5
Æon FluxRated ★ 3.5- EelingRated ★ 1.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
Doggy PooRated ★ 4.0
Get a Horse!Rated ★ 3.5- DUMB WAYS TO DIERated ★ 3.0
ThorRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
School of RockRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.5