Titles you rated
Nine PuzzleRated ★ 3.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 3.0- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The Red SleeveRated ★ 2.0
Love ScoutRated ★ 2.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.0
One Dollar LawyerRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- 태풍상사Rated ★ 3.0
- 콩콩팡팡Rated ★ 2.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
Dynamite KissRated ★ 5.0
Born AgainRated ★ 2.5
Kill ItRated ★ 2.5
New AmsterdamRated ★ 3.0- A-List to PlaylistRated ★ 1.5
My DearestRated ★ 3.0