Series
Ratings
22
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
YouRated ★ 5.0
YouRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 3.5- EXchange Season 3Rated ★ 3.0
EXchange Season 1Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
A-TEENRated ★ 1.5
Nevertheless,Rated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0