Titles you rated
Heated Rivalry Season 1Rated ★ 5.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Mr. TONEGAWA Middle Management BluesRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 0.5
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
LarvaRated ★ 3.5
AggretsukoRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
MineRated ★ 3.5
The UntamedRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 3.0
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 3.5
WakakozakeRated ★ 4.0