Titles you rated
Handa-kunRated ★ 3.0
Moriarty the PatriotRated ★ 3.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 3.0
Re-MainRated ★ 3.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 2.0
Taisho Otome Fairy TaleRated ★ 3.5
Memory of Chang'an Season 2Rated ★ 3.0
Memory of Chang'anRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 5.0- My Little MonsterRated ★ 3.5
Junjou Romantica Season 3Rated ★ 2.0
HorimiyaRated ★ 3.0
Medici: Masters of FlorenceRated ★ 3.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 1.5
ArteRated ★ 3.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 4.0
The TudorsRated ★ 5.0
The Loudest VoiceRated ★ 4.0