Movies
Ratings
582
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Frances HaRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.0
Woman on the BeachRated ★ 3.5
TitaneRated ★ 4.5
American BeautyRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 2.0
The Day He ArrivesRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.0
ChinatownRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 2.0
ScarfaceRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 2.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 2.5
The HelpRated ★ 3.5
Gone with the WindRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 3.0