Titles you rated
Dept. QRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The Dragon PrinceRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Solomon's PerjuryRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0