Movies
Ratings
77
The PianistRated ★ 3.5- WishRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
My WayRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0