Titles you rated
Late Night With the DevilRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 3.0
The GreyRated ★ 5.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0