Titles you rated
Mushoku Tensei II: Jobless Reincarnation Part 2Rated ★ 2.0
Fate/ZeroRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 1.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 2.0- Yu Yu HakushoRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 3.0- トップをねらえ2!Rated ★ 3.0
Darker Than Black: The Black ContractorRated ★ 3.0
Great PretenderRated ★ 1.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 2.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 2.5- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.0
- Astro Fighter SunredRated ★ 2.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 3.0
MashleRated ★ 2.0
My DaemonRated ★ 1.5
Tengoku DaimakyoRated ★ 3.5
GANTZRated ★ 2.0
The Law of UekiRated ★ 2.5