Movies
Ratings
27
F1: The MovieRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0