Series
Ratings
125
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
Temptation of an AngelRated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
Hidden Singer Season 2Rated ★ 4.5
Hidden SingerRated ★ 4.5
Mystic TV: SurpriseRated ★ 2.5
KingdomRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 2.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 2.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5
The Fishermen and the CityRated ★ 2.5
Squad 38Rated ★ 1.0
The Silent SeaRated ★ 1.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 1.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0