Movies
Ratings
376
MantisRated ★ 2.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
YoloRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 4.0
Kraven the HunterRated ★ 2.0
Jurassic World: DominionRated ★ 2.0
Citizen KaneRated ★ 4.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
Barton FinkRated ★ 3.5
The Wind RisesRated ★ 4.0
A Time to KillRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
StokerRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
BlackkKlansmanRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
A Trip to the MoonRated ★ 3.5
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0