Titles you rated
NocturnalRated ★ 1.0
MidwayRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
TarRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
The WhaleRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5