Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Truth or DareRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 3.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.5
Innocent ThingRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
LoganRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
The WitnessRated ★ 2.0
Baby DriverRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 4.0
The DiscloserRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5