Titles you rated
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 2.0
HairsprayRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 5.0
SaltRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 2.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0