Titles you rated
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
Tale of the Nine TailedRated ★ 3.0
Love Is a PoisonRated ★ 2.5- Love ClassRated ★ 2.5
The WitcherRated ★ 3.0
Kimi ni wa TodokanaiRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Heartstopper Season 3Rated ★ 3.5
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.0
Skam Season 4Rated ★ 5.0
Skam Season 3Rated ★ 5.0
Skam France Season 3Rated ★ 2.5
GoblinRated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Silo Season 1Rated ★ 3.5
Exclusive FairytaleRated ★ 2.5
ManifestRated ★ 2.5