Titles you rated
- More Beautiful Than HeavenRated ★ 0.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 4.5
Don't Hug Me I'm ScaredRated ★ 4.0- 키테레츠 대백과Rated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0- KakeguruiRated ★ 2.5
Angels of DeathRated ★ 4.0- K-ON!!Rated ★ 5.0
- K-ON!Rated ★ 5.0
Serial Experiments LainRated ★ 5.0