Movies
Ratings
243
The FounderRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 4.0
The Death of StalinRated ★ 3.0
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
Welcome to the RileysRated ★ 4.5
SilenceRated ★ 3.5
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
GoodFellasRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 3.0
Our PresidentRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0