Movies
Ratings
55
HerRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
OasisRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
JigsawRated ★ 1.5
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
A Dirty CarnivalRated ★ 2.5
American PsychoRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0