Movies
Ratings
488
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 2.0
The MercilessRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 3.0
PenelopeRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.0