Series
Ratings
60
LIAR GAMERated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
FargoRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 1.5
Liar GameRated ★ 0.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 3.5- The MentalistRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 2.5
LimitlessRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 2.0
White CollarRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0