Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
LoganRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 1.5
Train to BusanRated ★ 2.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
Untold ScandalRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 1.5- Highway StarRated ★ 1.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.5