Titles you rated
OblivionRated ★ 4.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
The OmenRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 4.0
Bewitching AttractionRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.5
TaxiRated ★ 4.0