Movies
Ratings
290
The IncrediblesRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 2.5
SecretRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.5
UnstoppableRated ★ 1.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
The Invisible ManRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.5
DrumlineRated ★ 4.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 3.0
Fermat's RoomRated ★ 4.0