Titles you rated
My PrincessRated ★ 1.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 3.0
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 4.0
Pegasus MarketRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 0.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
The Locked Room MurdersRated ★ 4.5- Haken no HinkakuRated ★ 4.0
The Black SwindlerRated ★ 3.0
Matrimonial ChaosRated ★ 3.5
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 5.0
The After-Dinner MysteriesRated ★ 3.0
GalileoRated ★ 4.0