Movies
Ratings
210
The Exit 8Rated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
HelveticaRated ★ 3.5
VictoryRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 1.0
Despicable Me 4Rated ★ 2.0
Project SilenceRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.5
Spirits' HomecomingRated ★ 2.5
The Last EmperorRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.5
Zero for ConductRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0