Series
Ratings
27
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Interest of LoveRated ★ 4.0
King the LandRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5