Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 2.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0