Titles you rated
 The Devil's AdvocateRated ★ 4.0 The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
 Private EyeRated ★ 2.0 Private EyeRated ★ 2.0
 Hana and AliceRated ★ 3.0 Hana and AliceRated ★ 3.0
 The AbyssRated ★ 4.0 The AbyssRated ★ 4.0
 Break OutRated ★ 4.0 Break OutRated ★ 4.0
 Talk to HerRated ★ 4.0 Talk to HerRated ★ 4.0
 Field of DreamsRated ★ 4.0 Field of DreamsRated ★ 4.0
 The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 1.0 The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 1.0
 Lovers' ConcertoRated ★ 3.0 Lovers' ConcertoRated ★ 3.0
 BedazzledRated ★ 3.0 BedazzledRated ★ 3.0
- NightmareRated ★ 3.0
 Minority ReportRated ★ 4.0 Minority ReportRated ★ 4.0
 2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0 2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
 FarinelliRated ★ 4.0 FarinelliRated ★ 4.0
 Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0 Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0
 Killer ToonRated ★ 1.0 Killer ToonRated ★ 1.0
 Charlie's AngelsRated ★ 3.0 Charlie's AngelsRated ★ 3.0
 The Gifted HandsRated ★ 2.0 The Gifted HandsRated ★ 2.0
 New WorldRated ★ 5.0 New WorldRated ★ 5.0
 MotherRated ★ 3.0 MotherRated ★ 3.0