Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0- Sunset in My HometownRated ★ 0.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.5
The Extraordinary Adventures of Adèle Blanc-SecRated ★ 2.5
BurningRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Darkest HourRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0