Series
Ratings
21
Devilman: CrybabyRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0