Titles you rated
STEINS;GATERated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
Sonny BoyRated ★ 5.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Anne of Green GablesRated ★ 5.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.0
Friends Season 10Rated ★ 3.5