Titles you rated
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.5
JokerRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
UsRated ★ 3.5