Series
Ratings
41
Land of the LustrousRated ★ 2.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Girls Band CryRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
KiddingRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
GleeRated ★ 2.0