Titles you rated
To Your Eternity Season 2Rated ★ 5.0
To Your EternityRated ★ 5.0
Made In AbyssRated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 5.0
Blue PeriodRated ★ 5.0- 블리치Rated ★ 4.5
- 블리치Rated ★ 5.0
- 블리치Rated ★ 5.0
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 3.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0