Movies
Ratings
489
City of GodRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
Bone TomahawkRated ★ 3.0
Draft DayRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
The UnforgivenRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
ItRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 2.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5