Titles you rated
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0