Titles you rated
EXchange Season 1Rated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 3.5
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 3.5