Titles you rated
SnowpiercerRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 2.5
Once in a SummerRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
HarbinRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 2.0