Series
Ratings
29
K-Pop IdolsRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 2.5- 악령병동Rated ★ 2.0
BloodhoundsRated ★ 0.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
The OfferRated ★ 5.0
Alice in BorderlandRated ★ 5.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 5.0
Big Bet Season 1Rated ★ 0.5
Little WomenRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 0.5
EveRated ★ 0.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Inventing AnnaRated ★ 4.0
Amazing StoriesRated ★ 3.0
Archive 81Rated ★ 5.0
Wayward PinesRated ★ 4.5