Titles you rated
The Blind SideRated ★ 3.0
EraserRated ★ 4.0
High RiskRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 2.0
TakenRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
TroyRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
HulkRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 5.0